GKS Tygrys Huta Mińska - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

MK Relocation

Ostatnie spotkanie

Fenix SiennicaTygrys Huta Mińska
Fenix Siennica 1:3 Tygrys Huta Mińska
2014-06-22, 17:00:00
Siennica
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Fenix Siennica 1:3 Tygrys Huta Mińska
Mazovia Mińsk Mazowiecki 5:0 Wektra Zbuczyn
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0:5 ŁKS Łochów
Podlasie Sokołów Podlaski 6:0 Zryw Sobolew
Hutnik Huta Czechy 3:1 Wilga Miastków
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5:0 Zorza Sterdyń
Watra Mrozy 3:0 Orzeł Łosice
Sęp Żelechów 6:1 Victoria Kałuszyn

Transfery

Przyszli 2013/2014 Zima

Piotr Haber (GKP Targówek)
Paweł Gęza (wolny zawodnik)
Jakub Ochnik (wolny zawodnik)
Mateusz Gromysz (MKS Podlasie Biała Podlaska)
Krzysztof Mazek (KS Puznówka)
Kamil Walas (MKS Mazovia Mińsk Maz.)

Odeszli 2013/2014 Zima

Marcin Wiącek (Świt Barcząca)
Patryk Celej (Świt Barcząca)

Kalendarium

31

07-2014

czwartek

01

08-2014

piątek

02

08-2014

sobota

03

08-2014

niedziela

04

08-2014

pon.

05

08-2014

wtorek

06

08-2014

środa

Aktualności

Zwycięskie derby dla Tygrysek

  • autor: kiero28, 2014-05-25 21:48

III LIGA KOBIET

               herb AP Orlik Jeruzal                                1:4                                    herb Tygrys Huta Mińska

(0:2)

             AP Orlik Jeruzal                                                                                    Tygrys Huta Mińska

Tygrys Huta Mińska: Agata Sielczak,Paulina Zatorska,Joanna Polowczyk,Olga Dróżdż,Ola Jagielińska,Ania Bortkiewicz(Gosia Czyżkowska),Basia Kozicka,Dominika Romaszuk(Ada Bielak),Martyna Rosa,Beata Chapska,Paulina Niewczas - Gosia Krześniak.

 


Porażka w Ząbkach

  • autor: kiero28, 2014-05-18 22:14

III Liga Kobiet   

                               herb UKS Ząbkovia Ząbki                  4:3                       herb Tygrys Huta Mińska

(0:2)

                    UKS Ząbkovia Ząbki                                                            Tygrys Huta Mińska

Tygrys Huta Mińska: Agata Sielczak- Paulina Zatorska,Joanna Polowczyk,Olga Dróżdż,Aleksandra Jagielińska,Dominika Romaszuk,Basia Kozicka(Anna Bortkiewicz),Martyna Rosa,Beata Chapska,Kasia Liwanowska,Paulina Niewczas-(Ada Bielak,Zuzia Borzym)


Dwa oblicza Tygrysek

  • autor: kiero28, 2014-05-02 13:52

XIII Kolejka III Ligi Kobiet

   herb Tygrys Huta Mińska      2:2      herb K.S. Królewscy Płock 

  (0:2)

          Tygrys Huta Mińska             K.S. Królewscy Płock

 

Tygrys Huta Mińska: Agata Sielczak - Paulina Zatorska,Aleksandra Jagielińska,Kasia Jaroszewicz,Paulina Niewczas,Basia Kozicka(Ania Bortkiewicz),Dominika Romaszuk(Małgosia Krześniak),Martyna Rosa,Kasia Liwanowska,Beata Chapska,Małgosia Czyżkowska(Zuzia Borzym,Ada Bielak) - Marta Zgódka.

 


11 minuta zadecydowała o wyniku meczu

  • autor: kiero28, 2014-04-29 00:37

                                                                  XII Kolejka II Ligi Kobiet                                                                                                  herb Sportowa Czwórka Radom II     5:1     herb Tygrys Huta Mińska

         (0:1)

Sportowa Czwórka Radom II                                 Tygrys Huta Mińska

Tygrys Huta Mińska: Agata Sielczak,Paulina Zatorska,Joanna Polowczyk,Olga Dróżdz,Aleksandra Jagielińska,Basia Kozicka(Ada Bielak),Anna Bortkiewicz(Gosia Krześniak),Dominika Romaszuk(Dominika Bartnicka,Zuzanna Borzym) ,Martyna Rosa,Kasia Liwanowska,Gosia Czyżkowska(Paulina Niewczas)


Tygrys Huta Mińska:DAF Płońsk 4:0

  • autor: kiero28, 2014-04-13 19:53

                                                         XI Kolejka III Ligi Kobiet

                              

                    herb Tygrys Huta Mińska                           4:0                herb Akademia Futbolu Płońsk     

(2:0)

Tygrys Huta Mińska                                                             D A F Płońsk

            

Tygrys Huta Mińska: AgataSielczak-Paulina Zatorska,Aleksandra Jagielińska,Joanna Polowczyk,Paulina Niewczas,Olga Dróżdż(Małgorzata Czyżkowska),Dominika Romaszuk(Małgorzata Krześniak),Martyna Rosa,Beata Chapska(Zuzanna Borzym),Katarzyna Liwanowska,Anna Bortkiewicz

20 kolejka LO

  • autor: kiero28, 2014-04-07 09:00

Kolejka 20 - 12-13 kwietnia

Tygrys Huta Mińska Jabłonianka Jabłonna Lacka, sobota godz. 16
sędziowie: Baranowski - Bibik A, Kowalczyk T,
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki Podlasie Sokołów Podlaski, sobota godz. 15 
sędziowie: Łada - Protasewicz, Borkowski,
 
Wilga Miastków Zorza Sterdyń,sobota godzina 13 
sędziowie: Zychowicz - Krzyżanowski, Skrzydlewski,

Sęp Żelechów MKS Małkinia, niedziela godz 16
sędziowie: Jakubik - Łada, Bibik Ł,

Fenix Siennica Hutnik Huta Czechy,niedziela godz 16 
sędziowie: Nowak - Protasewicz, Dąbrowa,

Wektra Zbuczyn Watra Mrozy, niedziela godz 15
sędziowie: Wolski - Padysz, Maciołek,

ŁKS Łochów Victoria Kałuszyn,niedziela godz 15 
sędziowie: Jenda P - Pniewski, Krystosiak,

Zryw Sobolew Orzeł Łosice,niedziela godz 16 
sędziowie: Dąbrowski - Bibik A, Stanisławowski,


Archiwum aktualności


Mecz 2014-06-22, 17:00


herb Fenix Siennica 1:3 herb Tygrys Huta Mińska
Fenix Siennica   Tygrys Huta Mińska

Reklama

Adam Bartnicki

Handel Artykułami Przemysłowymi:

Sprzedaż części do samochodów ciężarowych

Skład Opału

www.abman.otomoto.pl

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 220, wczoraj: 433
ogółem: 423 797

statystyki szczegółowe